Co robimy?

Zajmujemy się świadczeniem szeroko rozumianych usług internetowych. Naszą specjalnością jest tworzenie stron internetowych: od prostych witryn firmowych, przez strony typu one page, aż po sklepy internetowe i duże serwisy. Ponadto oferujemy pozycjonowanie, prowadzenie kampanii linków sponsorowanych AdWords, pisanie aplikacji mobilnych, projektowanie graficzne i druk materiałów reklamowych, wykonywanie biznesowych sesji zdjęciowych, prowadzenie firmowych kanałów w social media, a także hosting i utrzymanie domen.

Kim jesteśmy?

GraphicPoint to agencja kreatywna, którą tworzą specjaliści z kilkunastoletnim doświadczeniem w zakresie programowania, projektowania graficznego oraz marketingu internetowego. Znajomość zasad działania w Internecie i najnowszych trendów to nasz znak rozpoznawczy. Nasz zespół składa się z osób o różnych kompetencjach i umiejętnościach, dzięki czemu możemy zaoferować kompleksową opiekę nad wizerunkiem i obecnością Twojej firmy w sieci.

Czym się kierujemy?

Nasze założenia są proste – działamy tak, by osiągnąć najlepsze efekty przy optymalizacji kosztów. Dlatego wykorzystujemy sprawdzone rozwiązania tj. CMS WordPress przy tworzeniu stron WWW czy PrestaShop, jeśli chodzi o e-sklepy. Szczególnie dbamy o warstwę wizualną wszystkich naszych projektów i realizacji. Z uwagą przyglądamy się nowinkom technicznym i aktualnym trendom, czerpiąc z nich inspiracje do własnych działań. Jesteśmy zdania, że kluczem do sukcesu na zmiennym rynku internetowym jest przemyślana strategia, którą w trakcie działań weryfikujemy i w razie potrzeby modyfikujemy.

Jak działamy?

Działamy precyzyjnie i z pasją, poszukując najkorzystniejszych dla naszych klientów rozwiązań. W biznesie stawiamy na trwałe relacje i długoterminową współpracę. Pragniemy, by nasi klienci traktowali GraphicPoint jako wartościowego partnera i doradcę w zakresie usług internetowych. Dlatego nieustannie rozszerzamy ofertę naszych usług i dbamy o wysoką jakość obsługi. Wiemy, że każdy z naszych klientów jest inny, konstruujemy więc indywidualne strategie i doradzamy optymalne rozwiązania.

Dlaczego my?

Nasze atuty to kompleksowość oferty, doświadczenie i kreatywność przy jednoczesnym rzetelnym podejściu do każdego zlecenia i dbałości o terminowość. Wszystkie działania podejmujemy w uzgodnieniu z klientem, zapewniamy także ciągły kontakt z dedykowanym opiekunem klienta. Pracujemy szybko i sprawnie, wiedząc, że Internet to nieustanny ruch i konieczność szybkiego reagowania na zmieniające się sytuacje. Wiemy, że nasze zaangażowanie zaprocentuje satysfakcją i sukcesem klientów.

Zapytaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego
lub pod adresem: biuro@graphicpoint.pl

  • tel. +48 664-664-993

Wybrani Klienci