Co robimy?

Zajmujemy się świadczeniem usług szeroko rozumianego marketingu internetowego. Naszą specjalnością jest przede wszystkim doradztwo marketingowe w sferze e-commerce, social media oraz copywriting. Tworzymy plany marketingowe, analizujemy problemy i sugerujemy rozwiązania marketingowe dla firm. Ponadto oferujemy działania w zakresie pozycjonowanie stron internetowych, tworzenia kampanii linków sponsorowanych Google ADS, prowadzenia Social Media, projektowania graficznego i tworzenia materiałów reklamowych. Nie mniej znaczące jest wsparcie, jakie udzielamy firmom w hostingu i utrzymaniu domen.

Kim jesteśmy?

GraphicPoint to agencja kreatywna, którą tworzą specjaliści z kilkunastoletnim doświadczeniem w dziedzinie marketingu internetowego, doradztwa, tworzenia treści, Social Mediów i projektowania graficznego. Nieustająca analiza i znajomość zasad działania firmy w przestrzeni internetowej oraz najnowszych trendów są naszym znakiem rozpoznawczym. Nasz wyjątkowy zespół składa się z osób o różnych kompetencjach i umiejętnościach, dzięki czemu nasza kreatywność jest niemal nieskończona. Ludzie to nasza siła, za której sprawą możemy zaoferować kompleksową opieką nad wizerunkiem i obecnością Twojej firmy w sieci.

Czym się kierujemy?

Nasze założenia są proste – działamy tak, by osiągnąć najlepsze efekty przy optymalizacji kosztów. Dlatego wykorzystujemy sprawdzone rozwiązania, poparte wiedzą, umiejętnościami i wieloletnim doświadczeniem w branży. Szczególnie dbamy o wizerunek firm, które nam zaufały, jednocześnie prowadząc działania, które mogą zwiększyć ich zysk. Powodzenie naszych klientów jest głównym celem agencji. Z uwagą przyglądamy się nowinkom technicznym i aktualnym trendom, czerpiąc z nich inspiracje do własnych działań. Jesteśmy zdania, że kluczem do sukcesu na zmiennym rynku internetowym jest przemyślana strategia, którą w trakcie działań weryfikujemy i w razie potrzeby modyfikujemy.

Jak działamy?

Działamy precyzyjnie i z pasją, poszukując najkorzystniejszych dla naszych klientów rozwiązań. W biznesie stawiamy na trwałe relacje i długoterminową współpracę. Pragniemy, by nasi klienci traktowali GraphicPoint jako wartościowego partnera i doradcę w zakresie marketingu internetowego i związanych z tym usług. Dlatego nieustannie rozszerzamy ofertę naszych usług i dbamy o wysoką jakość obsługi. Wiemy, że każdy z naszych klientów jest inny, konstruujemy więc indywidualne strategie i doradzamy optymalne rozwiązania, które przekłują się w realny zysk dla naszych partnerów.

Dlaczego my?

Nasze atuty to przede wszystkim stale poszerzająca się wiedza, kompleksowość oferty, doświadczenie i kreatywność przy jednoczesnym rzetelnym podejściu do każdego zlecenia i dbałości o terminowość. Wszystkie działania podejmujemy w uzgodnieniu z klientem, zapewniamy także ciągły kontakt z dedykowanym opiekunem klienta. Pracujemy szybko i sprawnie, wiedząc, że Internet to nieustanny ruch i konieczność szybkiego reagowania na zmieniające się sytuacje. Wiemy, że nasze zaangażowanie zaprocentuje satysfakcją i sukcesem klientów, co jest dla nas najważniejsze.

Zapytaj, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego
lub pod adresem: biuro@graphicpoint.pl

  • tel. +48 664-664-993

Wybrani Klienci